Tilmelding til Landsstævne 2013 er slut

Tilmeldingen er nu slut og du kan ikke længere ændre på din tilmelding i forhold til valg af idræt, hold og indkvartering. Det er heller ikke muligt at tilkøbe flere billetter til mad og festlige arrangementer.

Har du rettelser til din tilmelding, f.eks. ny emailadresse, nyt telefonnummer eller spørgsmål omkring transport og indkvartering kan du kontakte din landsdelsforening.

Oplys dit checkin-ID der står på kvitteringen som vi sendte, da du checkede ind første gang/rettede dit check-in.

DGI Bornholm

Helsevej 4 01 Tv Rønne
3700 Rønne

Tlf. 79 40 47 50
E-mail: bornholm@dgi.dk

DGI Fyn

Svendborgvej 337 Højby
5260 Odense S

Tlf. 79 40 46 00
E-mail: fyn@dgi.dk

DGI Midtjylland

Glarmestervej 18 A 01 A 1.
8600 Silkeborg

Tlf. 79 40 43 50
E-mail: midtjylland@dgi.dk

DGI Nordjylland

Teglgårds Plads 1 - Niv. 9
9000 Aalborg

Tlf. 79 40 41 50
E-mail: nordjylland@dgi.dk

DGI Nordsjælland

Milnersvej 44-46
3400 Hillerød

Tlf. 79 40 47 00
E-mail: nordsjaelland@dgi.dk

DGI Nordvest

H. C. Ørsteds Vej 2 D Postbox 1
7900 Nykøbing M

Tlf. 79 40 42 00
E-mail: nordvest@dgi.dk

DGI Midt- og Vestsjælland

Oldvejen 25 C, 1.
4300 Holbæk

Tlf. 79 40 46 50
E-mail: vestsjaelland@dgi.dk

DGI Storkøbenhavn

Vester Voldgade 100, 1. sal
1552 København V

Tlf. 79 40 49 00
E-mail: storkoebenhavn@dgi.dk

DGI Storstrømmen

Valdemarsgade 43 A
4760 Vordingborg

Tlf. 79 40 48 50
E-mail: storstroemmen@dgi.dk

DGI Sydvest

Nygade 2
6753 Agerbæk

Tlf. 79 40 44 50
E-mail: sydvest@dgi.dk

DGI Sydøstjylland

Langmarksvej 45
8700 Horsens

Tlf. 79 40 44 00
E-mail: sydoestjylland@dgi.dk

DGI Sønderjylland

Øbeningvej 1
6230 Rødekro

Tlf. 79 40 45 00
E-mail: soenderjylland@dgi.dk

DGI Vestjylland

Tingvej 5
6990 Ulfborg

Tlf. 97 49 23 07
E-mail: vestjylland@dgi.dk

DGI Midt- og Vestsjælland

Oldvejen 25 C, 1.
4300 Holbæk

Tlf. 79 40 46 50
E-mail: vestsjaelland@dgi.dk

DGI Østjylland

Ågade 97, 1.
8370 Hadsten

Tlf. 79 40 43 00
E-mail: oestjylland@dgi.dk

SdU

Flensborghus
Norderstr. 76
D-24939 Flensburg

Tlf. +49 461-144080 E-mail: sdu@dgi.dk

Har du andre spørgsmål omkring landsstævnet kan du kontakte landsstævnekontoret: